Proč se vyhnout nejlevnějším klimatizacím do bytu?

Nejlevnější klimatizace – toto slovní spojení je v době neustálého zdražování a utahování opasků pro mnoho lidí docela atraktivní. Často však může skrývat mnohem více problémů než výhod. Proč byste se měli vyhnout nejlevnějším klimatizacím na trhu?

Co (ne)dělá nejlevnější klimatizace do bytu?

Nejlevnější klimatizace do bytu jsou často vybaveny pouze základní technologií, která zajišťuje chlazení. Zapomeňte na možnosti vytápění, ovládání klimatizace smartphonem nebo automatické režimy, které udržují v bytě stabilní teplotu. Nejlevnější klimatizace jednoduše buď chladí, nebo nechladí.

Vysoká hlučnost

Častým problémem levných klimatizací je vysoká hladina hluku, která je během dne ještě trochu snesitelná. Ale co když chcete svůj dům nebo byt ochladit večer nebo v noci, abyste mohli lépe spát? S klimatizací, která hučí jako startující Boeing, se nevyspíte a pravděpodobně ani vaši sousedé.

Relativně nízká účinnost

Ušetřené peníze se v následujících sezónách promítnou do účtů za elektřinu. Levné klimatizace nemají tak vysokou účinnost jako například nástěnné klimatizace Hisense. Stručně řečeno – za chlazení domácnosti levnou klimatizací zaplatíte ročně více peněz. Ve výsledku vás chlazení bude stát více při nižším komfortu.

Kondenzát, hygiena a poruchy

Na internetu lze také najít mnoho svědectví majitelů levných klimatizací, kteří si stěžují na únik kondenzátu po stěně, časté poruchy a nutnost servisu, stejně jako na nepříjemný zápach, který se z klimatizace šíří do celého bytu.

Investujte do svého pohodlí a objevte tiché, úsporné a výkonné klimatizace Hisense, vybavené dokonce samočisticí funkcí. Vychutnejte si skutečně čistý vzduch ve své domácnosti za rozumnou cenu.

Súvisiace novinky

Takto by měla vypadat předpříprava na instalaci klimatizace.

Takto by měla vypadat předpříprava na instalaci klimatizace.

Klimatizace, resp. příprava na její instalaci, je zejména v nových bytech či domech téměř samozřejmostí. Co předinstalační příprava zahrnuje, kdo ji může instalovat a v jakých případech není nutná? Čtěte dále. Předpříprava na klimatizaci Předpříprava klimatizace se...