Nástěnné klimatizace
pro dům a byt

Mezi hlavní výhody patří velmi nízká hlučnost, široká škála funkcí a ovládání pomocí WiFi. Klimatizace je navržená tak, aby byla její montáž velmi jednoduchá a rychlá.

Spolehlivé klimatizace Hisense
pro vyšší kvalitu vašeho života

Energy PRO X

A+++ Ultra tichá Wifi a smart funkce Automatické čištení

Nový prémiový model Energy Pro X ve stylovém černém a bílém provedení kombinuje moderní vzhled s vynikající energetickou účinností. Tento model je navržen pro dlouhou životnost a snadnou údržbu a je vybaven samočistícím systémem pro vnitřní i venkovní jednotku. Díky vyhřívané vaničce ve venkovní jednotce je zaručen optimální a spolehlivý výkon i za chladného počasí. Vychutnejte si bezkonkurenční pohodlí a spolehlivost s modelem Hisense Energy Pro X.

Energy PRO Plus

A+++Vytápění až do -25°CUltra tichá 18dBSmart Eye Hi – NANO filtrace WifiAutomatické čištení
Klimatizace, která se postará o váš komfort nejen během léta, ale také v zimě. Mezi nástěnnými modely vyniká nejefektivnějším provozem při vytápění i chlazení. Parametry jako provoz až do -25°C, nebo vyhřívaná vanička venkovní jednotky zajistí požadovaný výkon i při extrémních mrazech, nebo ve vlhkém prostředí. Revoluční funkce Smart Eye s termo senzorem automaticky směřuje a nastavuje intenzitu proudění vzduchu tak, aby teplý vzduch proudil přímo na Vás a v létě opačně. Čistý vzduch s technologií HI-nano, samočištěním výměníků a hlučností pouhých 18dB.

New Energy

A++Vytápění i při -22°CWifi Velmi ticháSérie profesional

Okamžitý výkon a maximální spolehlivost. Klimatizace s těmi nejnovějšími technologiemi a decentním, elegantním designem. Jen 19dB, A++, výbava na vytápění jako vytápění při -22° a vyhřívaná vanička venkovní jednotky. Ve výkonech 5kW a 7kW. New Energy je model vhodný do vašeho domu, ale stejně tak zvládne i vyšší zatížení v komerční sféře.

Comfort

A++Jednoduchá instalace Velmi tichá Wifi

Řada Comfort je naším nejrozšířenějším modelem na trhu. Mezi hlavní výhody patří velmi nízká hlučnost, široká škála funkcí a ovládání pomocí WiFi. Zároveň je model doplněný i výbavou ke spolehlivému vytápění až do teploty -20 °C a vyhřívanou vaničkou venkovní jednotky. Klimatizace je navržená tak, aby byla montáž velmi jednoduchá a rychlá.

Easy

Nejlepší cenaWifi ReadyVelmi ticháMalé rozměry venkovní jednotky

Model Easy přináší kombinaci spolehlivosti a nízké ceny. Naplňuje tím hlavní očekávání od ekonomické třídy. Tak jako všechny klimatizace Hisense, i Easy je velmi tichá – jen 19dB a spolehlivě vytápí až -20°C. Nabízí příjemný design a možnost ovládání s Wifi. Menší rozměry venkovní jednotky oceníte hlavně na balkonech.

mrak
rybarik
mrak
butterfly

Konzolová klimatizace

Nejlepší na vytápění Špičkový design Wifi ReadySérie profesional

Designová konzolová klimatizace, která připomíná radiátor. Umisťuje se na stěnu, nejčastěji pod okno. Tato jednotka směruje teplý vzduch k podlaze a následně po celé místnosti, což maximalizuje komfort vytápění. Kromě toho má druhý vývod směrovaný nahoru, čímž dokáže během letních dní účinně chladit. Vhodné řešení i pro komerční sféru, například administrativu.

Blog

Proč se vyhnout nejlevnějším klimatizacím do bytu?

Proč se vyhnout nejlevnějším klimatizacím do bytu?

Nejlevnější klimatizace - toto slovní spojení je v době neustálého zdražování a utahování opasků pro mnoho lidí docela atraktivní. Často však může skrývat mnohem více problémů než výhod. Proč byste se měli vyhnout nejlevnějším klimatizacím na trhu? Co (ne)dělá...

číst více