Energy PRO X

A+++ Ultra tichá Wifi a smart funkce Automatické čištení

Nový prémiový model Energy Pro X ve stylovém černém a bílém provedení kombinuje moderní vzhled s vynikající energetickou účinností. Tento model je navržen pro dlouhou životnost a snadnou údržbu a je vybaven samočistícím systémem pro vnitřní i venkovní jednotku. Díky vyhřívané vaničce ve venkovní jednotce je zaručen optimální a spolehlivý výkon i za chladného počasí. Vychutnejte si bezkonkurenční pohodlí a spolehlivost s modelem Hisense Energy Pro X.

Funkce inteligentního oka přináší novinku v podobě snímání místnosti pomocí termokamery. Uživatel může nastavit požadovaný režim pomocí termálního snímání. Klimatizace bude směřovat vzduch směrem k uživateli, nebo naopak bude foukat jiným směrem.

Na dálkovém ovladači můžete nastavit různé úhly proudění vzduchu podle svých potřeb. Proudění vzduchu nahoru a dolů lze nastavit až v 6 úhlech, zatímco proudění vzduchu doprava a doleva lze nastavit ve 3 úhlech.

Klimatizace pracuje spolehlivě a může vytápět váš domov až do venkovní teploty -25 °C. Součástí venkovní jednotky je vyhřívaná vanička, která zajistí, že jednotka bude fungovat i v největších mrazech.

HI-NANO je druh účinného plazmového ionizátoru. Díky silné produkci iontů dokáže účinně eliminovat bakterie, viry a prachové částice, takže si můžete každý den užívat čistý vzduch.

Venkovní i vnitřní jednotka klimatizace Energy Pro X jsou vybaveny patentovanou samočistící technologií, která účinně odstraňuje usazený prach a zajišťuje hloubkové čištění. Jednotky mají také antibakteriální povrch, který účinně bojuje proti plísním a houbám a zajišťuje čistý a zdravý vzduch v domácnosti.

V aplikaci můžete sledovat údaje o spotřebě energie vaší klimatizace. Kdykoli můžete zkontrolovat a spravovat nastavení klimatizace a snížit tak provozní náklady.

mrak
rybarik

Prohlédněte si video jak funguje a jaké má funkce model Energy Pro X