Vytápění klimatizacemi

Všechny klimatizace Hisense dokáží chladit i vytápět. Díky technologii tepelného čerpadla se přenáší teplo mezi venkovní a vnitřní jednotkou s vysokou efektivitou. Poměr mezi dodaným elektickým výkonem a vyrobeným teplem je až 1:4. Tedy na 1 kW elektřiny vytvoříte asi 4 kW tepla.

Vysoce efektivní a dostupné vytápění
s klimatizacemi Hisense

Energy PRO Plus

A+++Vytápění až do -25°CUltra tichá 18dBSmart Eye Hi – NANO filtrace WifiAutomatické čištení

Klimatizace, která se postará o váš komfort nejen během léta, ale také v zimě. Mezi nástěnnými modely vyniká nejefektivnějším provozem při vytápění i chlazení. Parametry jako provoz až do -25°C, nebo vyhřívaná vanička venkovní jednotky zajistí požadovaný výkon i při extrémních mrazech, nebo ve vlhkém prostředí. Revoluční funkce Smart Eye s termo senzorem automaticky směřuje a nastavuje intenzitu proudění vzduchu tak, aby teplý vzduch proudil přímo na Vás a v létě opačně. Čistý vzduch s technologií HI-nano, samočištěním výměníků a hlučností pouhých 18dB.

Konzolová klimatizace

Nejlepší na vytápění Špičkový design Wifi ReadySérie profesional

Designová konzolová klimatizace, která připomíná radiátor. Umisťuje se na stěnu, nejčastěji pod okno. Tato jednotka směruje teplý vzduch k podlaze a následně po celé místnosti, což maximalizuje komfort vytápění. Kromě toho má druhý vývod směrovaný nahoru, čímž dokáže během letních dní účinně chladit. Vhodné řešení i pro komerční sféru, například administrativu.

New Energy

A++Vytápění i při -22°CWifi Velmi ticháSérie profesional

Okamžitý výkon a maximální spolehlivost. Klimatizace s těmi nejnovějšími technologiemi a decentním, elegantním designem. Jen 19dB, A++, výbava na vytápění jako vytápění při -22° a vyhřívaná vanička venkovní jednotky. Ve výkonech 5kW a 7kW. New Energy je model vhodný do vašeho domu, ale stejně tak zvládne i vyšší zatížení v komerční sféře.

Comfort

A++Vytápění až do -20°CJednoduchá instalace Velmi tichá Wifi

Řada Comfort je naším nejrozšířenějším modelem na trhu. Mezi hlavní výhody patří velmi nízká hlučnost, široká škála funkcí a ovládání pomocí WiFi. Zároveň je model doplněný i výbavou ke spolehlivému vytápění až do teploty -20 °C a vyhřívanou vaničkou venkovní jednotky. Klimatizace je navržená tak, aby byla montáž velmi jednoduchá a rychlá.

Easy

Nejlepší cenaWifi ReadyVelmi ticháMalé rozměry venkovní jednotky

Model Easy přináší kombinaci spolehlivosti a nízké ceny. Naplňuje tím hlavní očekávání od ekonomické třídy. Tak jako všechny klimatizace Hisense, i Easy je velmi tichá – jen 19dB a spolehlivě vytápí až -20°C. Nabízí příjemný design a možnost ovládání s Wifi. Menší rozměry venkovní jednotky oceníte hlavně na balkonech.

mrak
rybarik
mrak
butterfly

Multisplit k vytápění

Spolehlivé vytápěníZapojení 2 až 5 jednotek na jednu venkovníMožnost kombinovat různé modelyÚspora nákladů a prostoru

Vytápění vašeho vícepokojového prostoru rovněž dobře zajistí nové modely Multisplit s vytápěním do -20°C a vyhřívanou vaničkou. Použitím jedné venkovní jednotky pro více místností šetříte venkovní prostor, pořizovací a hlavně provozní náklady. Ideální řešení pro vícepokojové byty, domy i kanceláře. Nové modely pro 2023 prošly inovacemi a jsou výkonnější, ekonomičtější a rozměrově úspornější.