Úspěšná účast na výstavě Aquatherm v Praze: novinky v oblasti klimatizace a tepelných čerpadel

S hrdostí oznamujeme, že jsme se jako dlouholetý dodavatel klimatizací a tepelných čerpadel Hisense zúčastnili naší první významné výstavy. Účast na veletrhu Aquatherm Praha pro nás představovala významný milník a příležitost představit naše nejnovější produkty v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel širšímu publiku.

Byl to pro nás mimořádný zážitek a nesmírně nás těší zájem o naše výrobky i zpětná vazba od našich zákazníků a partnerů.

Naše expozice byla zaměřena především na rezidenční klimatizace Hisense, tepelná čerpadla a komerční systémy VRF (Variable Refrigerant Flow). Jednou z našich nejvýraznějších novinek byl nástěnný model Energy Pro X. Tento model kromě vynikajících vlastností, jako je inteligentní oko, vytápění při -25 °C a energetická třída A+++, zaujal také svým jedinečným designem v černém a bílém provedení. Tento model vzbudil velkou pozornost a zájem návštěvníků výstavy.

Kromě toho jsme představili také nejprodávanější klimatizaci Comfort, která je díky svému jednoduchému, čistému designu a vysokému standardu funkcí ideální volbou pro mnoho zákazníků.

Představili jsme také nové produkty řady multisplit, které umožňují připojení 2 až 5 vnitřních klimatizačních jednotek k jedné venkovní jednotce. Tyto modely se vyznačují kompaktností, vysokou účinností SCOP a SEER a nízkou hlučností. Důležitou informací pro účastníky byla možnost využít všechny klimatizační jednotky k úspornému vytápění. 

Velký zájem vzbudila také tepelná čerpadla Hisense. Na výstavě jsme představili modely Split, Monoblok a Integra, které se vyznačují vynikajícími parametry SCOP až 5,0, nízkou hlučností a jednoduchým a důmyslným nastavením. Tato tepelná čerpadla také získala ocenění Red Dot Award za svůj design.

Během čtyř dnů výstavy jsme zodpověděli stovky dotazů odborné i laické veřejnosti. Kromě prezentace výrobků jsme návštěvníkům nabídli také zábavu v podobě stolního fotbalu. Jelikož je Hisense oficiálním sponzorem EURO 2024, zapojili jsme návštěvníky do soutěže o vstupenky na zápas české reprezentace a televizor Hisense.

Více informací o našich produktech z oblasti klimatizace a tepelných čerpadel a specifikace jednotlivých modelů naleznete na našich webových stránkách.

Súvisiace novinky

Takto by měla vypadat předpříprava na instalaci klimatizace.

Takto by měla vypadat předpříprava na instalaci klimatizace.

Klimatizace, resp. příprava na její instalaci, je zejména v nových bytech či domech téměř samozřejmostí. Co předinstalační příprava zahrnuje, kdo ji může instalovat a v jakých případech není nutná? Čtěte dále. Předpříprava na klimatizaci Předpříprava klimatizace se...