Prodražují smart funkce cenu klimatizace?

V současnosti jsou inteligentními funkcemi vybavené mnohé spotřebiče v našich domácnostech. Zvykli jsme si, že na dálku dokážeme pomocí aplikací ovládat robotický vysavač, zapnout pračku ve zvolený čas z práce a výjimkou není ani integrace smart funkcí do klimatizačních zařízení.

Produktové řady klimatizací Hisense respektují aktuální technologické trendy a vynikají inteligentními funkcemi, které uživatelům přinášejí skutečný komfort na přání.

Jednoduché ovládání aplikací ConnectLife

Ovládání klimatizačních jednotek pomocí WiFi je dnešním standardem, avšak technologie integrované do klimatizací Hisense vám kromě pestré výbavy smart funkcí nabízejí i nadstandardní uživatelské pohodlí a intuitivní ovládání. Na dálku můžete přes WiFi ovládat klimatizaci jednoduchou aplikací ConnectLife, která je dostupná pro iOS i Android zařízení.

Tato aplikace přináší univerzální ovládání pro více domácích spotřebičů z jakéhokoli místa, i když jste právě na cestách.

Pravděpodobně nejzákladnější funkcionalitou ovládání klimatizace přes WiFi je spuštění chlazení na dálku. Ne vždy je možné odhadnout, kdy se vrátíte domů a ochlazovat prázdný prostor je ekonomicky nevýhodné. Proti nepředvídatelnému režimu dne vás však může čekat příjemně klimatizovaný domov. Stačí pomocí WiFi spustit chlazení na dálku mobilní aplikací krátce před vaším příchodem.

Pokud je váš denní režim předvídatelnější, klimatizace Hisense mají k dispozici funkci Časovač k nastavení denního režimu. Týdenní nebo 24-hodinový časovač můžete nastavit na konkrétní čas nebo den, na automatické zapnutí nebo vypnutí klimatizace, případně definovat vlastní pravidla. Všechno samozřejmě aplikací ConnectLife na dálku.

8-stupnov

Další běžnou situací je potřeba temperování interiéru. Můžete například navštěvovat vaši chatu jen několikrát v průběhu zimních měsíců. Užitečnou se v tomto případě stává funkce klimatizací Hisense Temperování na 8 °C. Spolehlivě zamezí nechtěnému poklesu teploty interiéru pod bod mrazu.

Smart technologie jako standard

Klimatizace Hisense nabízejí uživatelům vysoký standard v podobě smart technologií dostupných pro každého. Většina našich jednotek přináší moderní inovace bez kompromisů a to i v případě, že se rozhodnete pro základní ekonomický model Easy. 

S Hisense klimatizací nastavíte dokonalou pokojovou teplotu stisknutím jednoho tlačítka. Inteligentní režim aktivujete zvolením funkce Smart a klimatizace automaticky zvolí nejkomfortnější teplotu pro místnost.

Samozřejmostí je u klimatizací Hisense sledování stavu jednotky a hlášení případné poruchy. Aplikace komunikuje na dálku s funkcí automatické ochrany a diagnostiky klimatizace. Real-time diagnostika (v reálném čase) monitoruje provoz klimatizační jednotky a pokud nastane porucha, zobrazí hlášení, které je provázané notifikací v aplikaci ConnectLife. Kromě toho se v případě přetížení klimatizace sama vypne. 

Kombinace aplikace ConnectLife a smart technologií Hisense tak zaručují nejen pohodlný, ale i bezpečný provoz.

i-feel

Další smart inovací ve všech modelech klimatizací Hisense je funkce I Feel.

Dálkový ovladač klimatizace slouží jako senzor měření teploty okolo uživatele a informace odesílá zpět do jednotky. Na základě těchto dat klimatizace inteligentně přizpůsobuje teplotu v místnosti.

Smart funkcí je řízené i čištění jednotky. Patentovaná technologie samočistícího systému Self-Clean efektivně eliminuje prachové částice uvnitř jednotky. Tato smart technologie využívá k čištění prudkou změnu teploty a následně odplaví nečistoty.

Po aktivování čistícího cyklu teplota v jednotce skokově klesne na 19 °C a na vnitřních výparnících se rychle vytvoří námraza. Chlad pronikne hluboko mezi částečky prachu a mrazem je oddělí od struktur výparníků. Následný režim rozmrazení nečistoty odplaví ven z jednotky.

Prémiová smart funkce AI Smart

Pro nejnáročnější uživatele je k dispozici model klimatizace Hisense Energy Pro Plus, který posouvá smart technologie na nejvyšší úroveň. Je vybavený nejpokročilejší Hisense technologií umělé inteligence AI Smart.

Model Energy Pro Plus díky ní automaticky monitoruje teplotu, vlhkost vzduchu a inteligentně reguluje tyto parametry včetně směru proudění vzduchu do jednoho ze 4 režimů.

Součástí AI Smart výbavy je i technologie AI Smart Eye s termo senzorem v podobě inteligentního “oka.” Detekuje pozici osoby a umožňuje buď režim následování, kdy proud chladného vzduchu provází váš pohyb po místnosti, nebo naopak režim vyhýbání, kdy automaticky směřuje a nastavuje intenzitu proudění vzduchu tak, aby se vám chladný vzduch vyhýbal. Velmi užitečná funkce především pro lidi s náchylností k prochladnutí.

Funkce Smart Floor Airflow a Smart Ceiling Airflow směřují proud vzduchu buď směrem k podlaze, aby teplý vzduch stoupal nahoru a ohříval v zimě každý kout místnosti, nebo v létě vytvářel osvěžující chladivý oblouk ve tvaru vzduchového vodopádu.

Měření spotřeby a vyhodnocování v podobě grafů umožňuje přehledně zjistit, zda je ve vašem případě finančně výhodnější nechat klimatizaci nastavenou konstantně na běžnou teplotu 24 °C nebo ji vypínat a spouštět jen v čase, kdy se rozhodnete prostor ochladit.

Aplikace ConnectLife umožňuje modely Energy ovládat hlasem. Je kompatibilní s asistentem Google a Alexou. Hlasovým povelem je možné klimatizaci zapínat, vypínat, regulovat teplotu nebo přizpůsobit provozní režim. Navíc je nastavení této funkcionality jednoduché.

Správný model si vybere každý

Hisense klimatizace nabízejí model pro každého zákazníka v závislosti na konkrétních nárocích a rozpočtu. Pokud hledáte technologickou špičku v oblasti inovativních funkcí vyberte si modely Energy disponující nejsofistikovanější technologií umělé inteligence AI Smart, které vás nezklamou. V Hisense však věříme, že široké spektrum smart funkcí by mělo být dostupné už i v základních modelech, a proto bohatou výbavu inovací nabízejí též ekonomické modely Easy nebo nejpopulárnější modely Comfort. U  klimatizací Hisense s užitečnými smart funkcemi se výsledná cena nenavyšuje a jsou dostupnou volbou pro všechny uživatele.

Súvisiace novinky

Takto by měla vypadat předpříprava na instalaci klimatizace.

Takto by měla vypadat předpříprava na instalaci klimatizace.

Klimatizace, resp. příprava na její instalaci, je zejména v nových bytech či domech téměř samozřejmostí. Co předinstalační příprava zahrnuje, kdo ji může instalovat a v jakých případech není nutná? Čtěte dále. Předpříprava na klimatizaci Předpříprava klimatizace se...