HISENSE HVAC: GLOBAL PARTNER CONFERENCE 2023

Koncem září se konala Mezinárodní konference partnerů Hisense, kam bylo pozvaných více jak 100 hostů z celého světa. Českou republiku a Slovensko reprezentovali zástupci firmy Powering, která je dlouholetým distributorem klimatizační techniky a tepelných čerpadel Hisense.

Společnost pro své partnery připravila bohatý program v domovském městě značky -Čching-tao. Toto krásné přímořské město obklopené plážemi a horami, je jedním z nejdůležitějších čínských přístavních a tzv. nezávislých míst s populací téměř 9 milionů obyvatel.

Program konference jsme začali prohlídkou vývojového centra klimatizací a tepelných čerpadel, kde je zaměstnaných téměř 5 000 vysoce kvalifikovaných odborníků. Následně jsme se přesunuli na prohlídku továrny Hisense – Hitachi, která je aktuálně největší továrnou na výrobu VRF systémů na světě. Kromě samotné velikosti továrny bylo zajímavé vidět, jak je výrobní proces precizní a kolik úsilí a času se věnuje testování produktů. Hisense je v Číně už dlouhé roky považovaný za jednoho z nejlepších zaměstnavatelů.

Konference vyvrcholila galavečerem v prostorách Hai Tian Center, který byl současně vysílaný i online, přičemž přenos sledovalo více jako 800 lidí z celého světa. Na úvod se slova ujali Zhu Dan – Senior Vice President Hisense Group, Hu Jianyong – Hisense Home Appliances President a další významní lídři.

Prezentované byly nové modely klimatizací, které budou dostupné v následující sezóně. Za zmínku stojí například nové VRF jednotky s možností diagnostiky přes NFC rozhraní v mobilu, nový prémiový model klimatizace Energy PRO PLUS a stále se rozšiřující škála produktů tepelných čerpadel. U všech nových modelů je zřejmé, že pro značku Hisense je prioritou kvalita, spolehlivost, ale i vizuální provedení. Není tomu nijak ani u zmiňovaných modelů, které budou opět aspirovat na ceny za design RedDot Award.

Přínosné byly i přednášky na téma nových trendů v HVAC sféře, kde se celý sektor ubírá směrem snižování enviromentální zátěže a k zvyšující se energetické efektivitě. A podstatné je, že to není na úkor kvality nebo vyšší ceny. Během konference si společnost Hisense převzala globální certifikát AHRI pro VRF produkty, čímž byl potvrzený závazek společnosti k výjimečnosti.

Celý večer se nesl v neformální atmosféře, kde jsme si s kolegy z jiných zemí vyměňovali zkušenosti a poznatky. Potvrdilo se, že distributoři z evropských zemí, ale i jiných částí světa, hodnotí Hisense produkty jako vysoce kvalitní, neustále se inovující a zachovávající si konkurenceschopnou cenu.

Skvělou součástí programu byla tombola, kde bylo možné soutěžit o různé produkty Hisense, jako i lístky na semifinále a finále Euro 2024 v Německu, i přesto, že nám štěstí tentokrát nepřálo.

Nechyběl ani kulturní program, večeře s lokálními mořskými specialitami a přátelská atmosféra.

Účast na konferenci jsme ukončili další den prohlídkou města Čching-tao. Kromě návštěvy několika památek jsme měli možnost ochutnat i nejlepší pivo v Číně – Tsingtao Beer. Jako znalci piva můžeme spokojeně konstatovat, že na to české sice nemělo, ale bylo dobré, o čemž svědčí jeho popularita a export do celého světa.

Z konference partnerů jsme odcházeli plní pozitivní energie, nových zážitků, informací a především s vědomím, že značka Hisense si zvolila správnou cestu – zaměřila se na vysokou kvalitu a uživatelský zážitek v celé škále produktů.

Súvisiace novinky

VÝHODY VYTÁPĚNÍ KLIMATIZACEMI: EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ PRO KOMFORT A ÚSPORU

VÝHODY VYTÁPĚNÍ KLIMATIZACEMI: EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ PRO KOMFORT A ÚSPORU

Vytápění a chlazení jsou neodmyslitelnou součástí moderního života. S příchodem technologických inovací se stávají klimatizační systémy stále více efektivnějšími a příznivějšími k životnímu prostředí. V tomto článku si popíšeme výhody vytápění pomocí klimatizace,...

Energy Pro Plus – vlajková loď klimatizací Hisense

Energy Pro Plus – vlajková loď klimatizací Hisense

Žijeme v technologicky pokročilé době, kde naše oblíbené aplikace na streamování hudby nabízejí výběr interpretů, jejichž hudba se nám pravděpodobně bude líbit, seriály, filmy a další video obsah jsou nám navrhované s mnohem větším zřetelem na naše osobní preference a...

Jak správně používat klimatizaci

Jak správně používat klimatizaci

Moderní klimatizační zařízení si hravě dokáží poradit s rozličnými změnami počasí, ať už nastanou letní vedra, kdy se interiér lehce přehřívá, nebo udeří tuhé mrazy a interiér je potřeba vyhřát. Klimatizace Hisense spolehlivě vytápějí až do venkovní teploty -22 °C a v...