Energy Pro Plus – vlajková loď klimatizací Hisense

Žijeme v technologicky pokročilé době, kde naše oblíbené aplikace na streamování hudby nabízejí výběr interpretů, jejichž hudba se nám pravděpodobně bude líbit, seriály, filmy a další video obsah jsou nám navrhované s mnohem větším zřetelem na naše osobní preference a učíme se také využívat různé jazykové modely, jako jsou chatovací boty, které nám pomáhají být kreativnější a efektivnější.

Technologie se vyvíjejí vysokým tempem a Hisense se jako společnost zaměřená na moderní produkty do domácností stejně tak nevyhýbá inovacím. Ve znamení pokroku vyvinuli odborníci v Hisense pro klimatizace různé autonomní, inteligentní funkce, které zlepší kvalitu života uživatelů. A to především v nejvyšší modelové řadě Energy Pro.

enp

Modely Energy Pro Plus jako zhmotnění pokroku

Nabídka klimatizací Hisense přináší moderní technologie v každé kategorii a dokonce i v základních modelech. Bereme na zřetel, že zákazníci v současnosti očekávají ve své domácnosti pokročilé technologické funkce. Věříme, že uživatel by měl ideálně celkem zapomenout na fakt, že vůbec používá určité zařízení v domácnosti. Protože nejlepší je starost o zařízení, které nemusíte ani vnímat. Zařízení, které pracuje inteligentně, autonomně a s nutností jen minima zásahů ze strany uživatele.

Hisense nahlíží na důležitost nabídky produktů pro komfort nejvyšší úrovně. Cílevědomou prací vývojových týmů a hodinami hledání nejoptimálnějších řešení jsme vyvinuli náš nejpokročilejší model klimatizací. Linii, která splňuje náročné požadavky moderních smart technologií s prvky AI, vlajkovou loď: Hisense Energy Pro Plus.  

Ac_banner_02

AI Smart – pod bdělým dohledem technologií

Naši nejsofistikovanější technologii umělé inteligence jsme nazvali AI Smart. Představte si, že by vaše klimatizace na vás doslova dohlížela, vyhodnocovala váš pohyb po prostoru a podle vašich preferencí přizpůsobovala proudění vzduchu. Klimatizace z nejvyšší řady Energy Pro Plus disponuje smart senzorem, který se příznačně nazývá Smart Eye – inteligentní oko. Jeho termo senzor detekuje vaši polohu v prostoru a vy máte plnou kontrolu nad tím, zda se vám bude proud vzduchu vyhýbat nebo vás bude následovat.

Jaké jsou praktické situace využití této funkce?

Můžete trpět citlivostí na chlad, i lehký “průvan” vám není příjemný, případně trpět bolestí kloubů nebo svalů. Chcete však i navzdory tomu příjemně klimatizované prostředí ve svém domově nebo v kanceláři i během horkých dní? Řešením je zvolit AI Smart režim vyhýbání. Oko Smart Eye pomocí termo senzoru lokalizuje vaši polohu a proud chladného vzduchu se vám bude v reálném čase vyhýbat.

Představme si ješte jinou situaci. Co když nemáte žádné zdravotní problémy a chladný vzduch vám nepřekáží? Naopak! Uvítali byste, kdyby vás v sálajících horkách následovala v interiéru příjemně osvěžující oáza čistého, chladného vzduchu. S modely klimatizací Hisense Energy Pro Plus to není problém. Smart Eye bude v režimu následování pečlivě následovat váš pohyb a zajistí proud chladu přímo na vás.

i-feel

Smart Airflow – dimenze komfortu 

Další funkcí v nejvyšší řadě klimatizací Hisense Energy Pro je funkce Smart Floor Airflow a Smart Ceiling Airflow. Tyto módy směřují proud vzduchu buď směrem k podlaze, kdy teplý vzduch stoupá směrem ke stropu a ohřívá místnost, nebo v létě vytváří chladný vzduch a osvěžující chladivý oblouk. S těmito vylepšeními můžete mít absolutní kontrolu nad směrem a tokem vzduchu pro váš maximální komfort.

energypro_banner8a@2x

Ovládejte vaši klimatizaci hlasem

Modely Energy je možné ovládat hlasovými povely. Pomocí Google Asistenta nebo Amazon Alexy jednoduše povíte klimatizaci, zda se má zapnout, vypnout, jakou teplotu má aktuálně nastavit, případně jaký smart režim má aktivovat. Ovládání modelů Energy se i díky této funkci stává pohodlnějším než kdykoli předtím.

Technologie HI-NANO – vaše ochrana před mikroorganismy

Modely Energy Pro disponují účinným plazmovým ionizátorem. Ať už používáte klimatizaci doma nebo v pracovním prostředí, čištění vzduchu od patogenů je neocenitelnou výhodou.

Technologie HI-NANO je ve své podstatě druhem účinného plazma ionizátoru. Produkuje tzv. dvojité iony s vysokou koncentrací. Generátor produkuje dva druhy ionů – pozitivní a negativní. Tyto iony se potom používají k znefunkčnění virů a bakterií.

Ac_banner_03

Technologie HI-NANO od společnosti Hisense byla certifikovaná společností Texcell, globální výzkumnou organizací, jako účinná technologie k inhibici (snížení aktivity) koronaviru SARS-CoV-2 s inhibiční mírou až 93,54% v průběhu dvou hodin.

Díky silné produkci ionů dokáže technologie HI-NANO účinně eliminovat také více jak 99% virů H1N1 do dvou hodin.

energypro_banner8b@2x

Aplikace ConnectLife – pod kontolou i na cestách

Ovládání klimatizací Hisense, včetně modelů Energy Pro, je možné na dálku díky jednoduché aplikaci ConnectLife. Kromě souboru různých funkcionalit je základem spuštění chlazení na dálku přes WiFi. Není potřeba přesně předvídat, kdy se vrátíte domů. Příjemně klimatizovaný prostor si můžete kdykoli na přání zajistit přes WiFi a mobilní aplikaci ConnectLife ještě před svým příchodem.

energypro_banner6a

Funkce samočištění

Kromě sofistikované technologie k eliminaci mikroorganismů a alergenů HI-NANO je důležité věnovat pozornost i čistotě vnitřních částí vaší klimatizační jednotky. Klimatizace Hisense jsou vybavené samočistící funkcí Self-Clean. Tato patentovaná funkce dokáže účinně odstranit nečistoty z vnitřku jednotky prostřednictvím rychlé změny teploty a jejich následného odplavení.

Tato pokroková technologie je mimořádně efektivní při čištění klimatizačních jednotek a minimalizuje množství prachu a plísní, které by jinak mohly způsobovat alergické reakce. S funkcí samočištění si můžete být jistí, že vzduch, který dýcháte, je čistý.

Řada klimatizací Hisense Energy Pro Plus nabízí skutečně nejvyšší komfort díky svým funkcím, které zaujmou i zákazníky s nejvyššími požadavky. Integrace nejpokročilejších technologií, které se starají o vaše pohodlí a zdraví, jsou v kategorii Energy Pro navíc v působivém designovém provedení s příjemnými zaoblenými liniemi.

Súvisiace novinky

Takto by měla vypadat předpříprava na instalaci klimatizace.

Takto by měla vypadat předpříprava na instalaci klimatizace.

Klimatizace, resp. příprava na její instalaci, je zejména v nových bytech či domech téměř samozřejmostí. Co předinstalační příprava zahrnuje, kdo ji může instalovat a v jakých případech není nutná? Čtěte dále. Předpříprava na klimatizaci Předpříprava klimatizace se...