O Hisense

sídlo spoločnosti Hisense

Jsme přesvědčení, že ty nejlepší věci v životě mají překonávat naše očekávání, a že každý by měl mít možnost užívat si výhody vyspělých technologií. Jsme hrdí na kvalitu našich výrobků. Přísně dbáme na dodržování procesu zvyšování kvality, a tak můžeme s hrdostí prodávat naše výrobky a Vy je můžete vlastnit. Přejeme si, abyste nám při nákupu výrobků Hisense věřili, protože jsme spolehlivou značkou. Zavazujeme se poskytnout Vám nejvyšší možnou kvalitu a ujišťujeme Vás, že nákup klimatizací Hisense je dobrým rozhodnutím.

Historie koncernu Hisense:

2020

  • Globální partner UEFA EURO 2019 ™
  • Globální partner UEFA Futsal EURO 2019 ™

2019

Oficiální partner fotbalového MS v roce 2018

2018

  • Globální partner UEFA UERO 2016 ™
  • Globální partner UEFA Futsal EURO 2016 ™

2016

  • Premiérové partnerství s FC Schalke 04
  • Sponzorský tým F1 Lotus
  • Australian Open se koná v Hisense aréně

2014

Začíná první masová výroba LCD čipů v Číně. Vzniká spolupráce s jinými mezinárodními společnostmi jako například IBM či Bauknecht Whirlpool.

2007

Založení společnosti Hisense Hitachi Air-conditioning system co., ltd. Vzniká divize Hisense Hitachi VRF.

2003

Před přelomem tisíciletí se koncern Hisense začal rychle ekonomicky rozvíjet a v roce 1997 se Hisense poprvé zapojil do obchodů na burze v Šanghaji. V tomto roce společnost Hisense začíná vyvíjet klimatizační zařízení s inverterovou technologií.

1997

Rozšíření na výrobu televizí.

1979

1969

Hisense začíná produkovat rádia v čínském městě Qingdao.

1969

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Hisense má za sebou dlouhou cestu. Od malé továrny na výrobu rádií až po úspěšnou technologickou značku s řadou ocenění. Při vývoji nových produktů spolupracujeme s globálními strategickými partnery jako jsou IBM, Hitachi či Whirlpool. Působíme ve více jak 130 zemích světa. A nyní už i v České republice.