Energy PRO Plus

A+++Ultra tichá 18dBSmart Eye Hi – NANO filtrace WifiAutomatické čištení

Klimatizace, která se postará o Váš komfort. Revoluční funkce Smart Eye s termo senzorem automaticky směruje a nastavuje intenzitu proudění vzduchu tak, aby studený vzduch neproudil přímo na vás. Čistý vzduch s technologií Hi-NANO, samočištění výměníků a hlučnost jen 18dB – to vše a mnohem více nabízí prémiový designový model Energy PRO Plus.

Funkce Smart Eye s termo senzorem automaticky směruje a nastavuje intenzitu proudění vzduchu tak, aby Vás neofukovalo a byl zabezpečený maximální komfort.smart-eye

Hi-NANO dokáže účinně odstranit virusy a bakterie, včetně koronaviru (COVID-19), uvolněním vysoce koncentrovaných ionů, čímž vytváří zdravé a čisté prostředí. Hi-NANO prokazatelně odstraňuje 92,6 % *H1N1 a sterilizuje 88,54 % * E.coli za 2 hodiny. Zdravé iony s vysokou koncentrací mohou též účinně odstranit 60 % prachových částic PM2,5 za 2 hodiny. Všechny hodnoty byly testované a certifikované autoritou UL.

nano filtracia

Klimatizace se dokáže pomocí funkce samočištění pravidelně zbavit různých nečistot jako je prach, mikroorganismy nebo olej. Speciální povrchová úprava výměníku umožňuje pomocí namrznutí a následného rozpuštění námrazy mechanicky odstranit nečistoty. Kromě toho se vždy při vypnutí spustí režim proti tvorně plísní a vnitřek klimatizace se vysuší.

automaticke-cistenie

Vnitřní jednotka zaujme elegantním designem v kombinaci polární bílé a šedé barvy hodící se do každého prostoru.

premiovy dizajn

Hlučnost jen 18dB

Se speciálně navrženým vnitřkem klimatizace a pokrokovou elektronikou je možné provozovat klimatizaci jen při 18dB (A), což je hodnota, kterou můžete jen velmi těžko zachytit a to i v těch nejtišších místnostech. 

WiFi ovládání

V aplikaci je možné dělat denní, týdenní nebo měsíční statistiky spotřeby. Přes google asistenta je možné klimatizaci ovládat i hlasovými povely.

Měření spotřeby

Přehled o spotřebě v přehledném grafu přes WiFi aplikaci Vám pomůže ještě více ušetřit náklady na energii.

Vytápění při -25 °C a vyhřívaná vanička

I běhěm nejtužších mrazů dokáže klimatizace zajistit dostatečný vytápěcí výkon. Zároveň jsou venkovní jednotky vybavené elektricky vyhřívanou vaničkou a upraveným softwarem na odmrazování.

Inovativní technologie

Hisense se snaží o neustálé vylepšování a přináší technologie jako Full DC invertor, inteligentní řízení otáček a další.

mrak
rybarik